מנעולן בפסגת זאב

ביליתם בעיר העתיקה ונגנב לכם התיק עם צרור המפתחות, ואתם לא יכולים להיכנס לרכב ולבית. אין דבר יותר מבאס מזה! אבל רגע לפני שאתם שוברים את הכלים, צרו קשר עם מנעולן בפסגת זאב שידאג לפתוח לכם את הדלת.

ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על שירותי מנעולנים בפסגת זאב!

שירותי מנעולנים נדרשים בכל מקרה בו יש לכם מנעול תקוע המסרב לשתף פעולה. זה יכול לקרות אם נשבר לכם המפתח בתוך הצילינדר, עברתם ניסיון גניבה והושחתה לכם הכספת, ננעל לכם המפתח בתוך האוטו, ובעוד שלל סיפורים יצירתיים בהם אתם לא יכולים להיכנס למחוז חפצכם בגלל דלת שלא מוכנה להיפתח. כשזה מגיע לצרור המפתחות אתם וודאי חושבים, לי זה לא יקרה. ובכן, המציאות מראה אחרת. בין המקרים בשכיחים ביותר בפריצת מנעולים זה עקב איבוד וגניבת מפתחות. מופתעים? אנחנו לא. בעבר שירותי פריצת רכבים ובתים היו פותרים את הבעיה תוך גרימת נזק לרכב ולדלת שלכם. היום המצב אחרת, מה שנקרא התקדמנו! כיום מנעולן יבצע פריצה לבית או לרכב שלכם בלי לגרום נזק בכלל.

מנעולני חירום בפסגת זאב כאן לרשותכם

אף אחד לא אוהב להיות תקוע לבד ברחוב חשוך, לכן אנחנו מציעים שירותי מנעולנות לזמני חירום. עם זמינות של 24 שעות ביממה, אנחנו תמיד נמצאים במרחק דקות ספורות ממכם, מוכנים לתת מענה מהיר ומרגיע. אם ריבדתם את המפתחות באמצע הלילה אתם יכולים להיות רגועים אנחנו כאן כדי לספק לכם את הבטחון שאתם צריכים.

שירותי מנעולנות בפסגת זאבסוג עבודהטווח מחירים
פריצת מנעול לדלתפריצת לדלת עץ בבית פרטי150-350 ₪
פריצת כספת ביתיתפריצה מהירה ללא נזק למנעול של כספת ביתית250-450 ₪
תיקון דלת עץכיוון דלת עץ במשרד פרטי בפסגת זאב150-300 ₪

שירותי מנעולן בפסגת זאב

אנחנו משתדלים להוסיף שירותים חדשים, במידה ואינכם מוצאים פה את השירות שאם מחפשים התקשרו אלינו עוד היום!
 • שירותי מנעולן בפסגת זאב.
 • שכפול וקידוד מפתחות.
 • נעילה אוטומטית ושירות.
 • החלפת צילינדרים.
 • החלפת מנעולים.
 • תיקון דלתות מקצועי.
 • פריצת כספות.
 • תיקון כספות דיגיטליות.
 • התקנת מנעולים חכמים.
 • שירות חירום 24 שעות ביממה.
 • התקנת חור הצצה.
 • פריצה לרכבים.
 • פריצת דלתות טרוקות.

מנעולן בפסגת זאב, המפתח שלכם לכניסה חלקה

במידה ואתם חושדים שצרור המפתחות שלכם נגנב ושוכפל, זה עצוב אבל לעיתים זה קורה. או במקרה בו המנעול כבר לא איתן כבעבר. כדאי שתבצעו החלפת מנעולים. הדלתות שומרות על הבטחון האישי שלכם ואנחנו רוצים לוודא שכך זה יישאר.

מדוע כדאי לכם לבחור בנו?

 • אנחנו בעלי זמן תגובה מהיר ביותר.
 • העבודה שלנו מתבצעת תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים.
 • אתם יכולים לסמוך עלינו- כל העבודה שלנו מתבצעת בשקיפות מלאה מול הלקוח.
למען שלוות הנפש שלך… אננו עובדים קשה כדי לשמור על רמות ההכשרה הטובות ביותר. עם צוות איכותי שעובד מהלב אנחנו מקפידים לספק את שירות הלקוחות הטוב ביותר! בין אם אתם צריכים מנעולן בפסגת זאב, או קבלת ייעוץ בנושאים אחרים אנחנו נהיה כאן בשבילכם. התקשרו עכשיו ונגיע אליכם בהקדם.

סוגים של שירותים

שנם סוגים רבים של שירותי מנעולן בשוק. חלקם מציעים שינויי מנעול פיזיים בעוד שאחרים מספקים החלפות מנעולים אלקטרוניים. ישנן גם חברות המציעות החלפת מנעולים פיזית וגם אלקטרונית.

ישנם שני סוגים עיקריים של שירותי מנעולן:

– חירום – כאשר מישהו פורץ לביתך ואתה צריך שהוא יבוא במהירות ויחליף את המנעולים שלך כדי שתוכל לחזור הביתה בשלום; אוֹ

– מגורים – כאשר מישהו צריך להחליף את מנעולי הדלת שלו מכל סיבה שהיא כמו מעבר לבית חדש או להתגרש ולמכור את הבית הישן שלו.

ישנן מספר שיטות שפורץ רכבים עשוי להשתמש כדי לפרוץ לרכב שלך. שיטות מסוימות כוללות ניפוץ חלונות, חיתוך דרך הגג או שימוש במוט כדי לפרוץ פנימה. שיטות בהן משתמש פורץ רכבים: – שימוש במטחנה זווית כדי לחתוך את הגג – שימוש במוטות ופטישים לניפוץ חלונות – הרמת החלק הקדמי עם ג'ק
תיקון דלתות יכול להיות תהליך קשה ויכול להיות יקר. עם זאת, ישנן אפשרויות שונות לתיקון דלתות. האפשרות הנפוצה ביותר היא החלפת הדלת. זה אולי נראה כמו האפשרות הטובה ביותר, אבל זה יכול להיות יקר ולאורך זמן. אפשרות נוספת היא תיקון הדלת על ידי החלפת החלקים השבורים בחדשים. זה אולי לא יקר כמו החלפת הדלת כולה, אבל זה עשוי לקחת הרבה זמן, מאמץ ומיומנות כדי להשלים את המשימה הזו.
כאשר אתה צריך לקבל שירות מנעולן, עדיף לקבל אחד בהקדם האפשרי. כמה מהסיבות שיש להזמין מנעולן באופן מיידי כוללות: – אתה ננעל מחוץ לבית שלך והמפתחות שלך לא עובדים – איבדת את המפתחות שלך ואתה זקוק לעזרה במציאתם – נפרצה לרכב שלך והגנב גנב את המפתח -ולפעמים אפילו לא יעילה כמו תיקון שלו!
מספר האנשים שאיבדו את המפתחות או שהחליפו את המנעולים שלהם גדל עם השנים ולא נדיר שאנשים יאבדו את המפתחות או החליפו את המנעולים. במקרים אלו, אדם צריך לקרוא למנעולן שיעזור לו. תהליך זה עשוי להיות יקר ולאורך זמן עבור מישהו שאיבד את המפתחות. צוות מנעולי ירושלים מומחה לכל סוגי החלפת מנעולים לדלת רב בריח פלדלת זכוכית עץ כיוון הדלת.
מנעולן בפסגת זאב