מנעולן בירושלים תלפיות

הגעתם אל הבית אחרי טיול משפחתי, וגיליתם שאיבדתם את המפתח בארמון הנציב, כנראה שתצטרכו את שירותיו של מנעולן בירושלים תלפיות. כציד מתבצע תהליך פריצה, כמה זה עולה, ומה חשוב לדעת, כל הפרטים במדריך המלא לפריצת מנעולים.

בכל מקרה בו ננעלתם מחוץ לבית, בין אם כתוצאה מדלת טרוקה או שנשבר לכם המפתח בתוך הצילינדר. לא משנה מה הסיבה, מה שבטוח זה שאתם זקוקים לשירותי מנעולן בירושלים תלפיות.

הזמנת מנעולן בירושלים תלפיות – מה צריך לדעת?

  • תעודת יושר- מנעולנים רבים מספרים שהם עובדים באישור המשטרה, אנחנו רוצים להבהיר את הנקודה – המשטרה לא נותנת אישור לעבוד, אלא תעודת יושר שזה מעיד עליכם כאנשים מהימנים וללא עבר פלילי.
  • הוכחת זיהוי- במקרה שבו תקראו למנעולן בירושלים תלפיות, קרוב לוודאי שהוא יבקש ממכם הוכחות לכך שאתם באמת מתגוררים שם. הכינו מראש תעודת זהות או כל מסמך אחר שיוכל לאמת את דבריכם. במידה ואין לכם מסמכים תוכלו לקרוא לכמה שכנים שיעידו עבורכם.
  • צילינדר חדש מהקופסה- אין ברירה ואתם חייבים להחליף את הצילינדר, קורה. וודאו שהצילינדר החדש אכן הגיע בקופסה סגורה ואטומה, עם כל המפתחות החלופיים. זאת כדי לוודא שלא מדובר בצילינדר משומש או שהמפתחות הרזרביים מסתובבים בידיים הלא נכונות. 

כך תוכלו לתחזק את הדלת שלכם:

אולי זה יישמע כמו ניגוד אינטרסים אבל חשוב לנו שתדעו איך להימנע מתקלות בעתיד. תחזוקה נכונה של הדלת תשמור על אורך חייה.

  • שימו שמן בששון- רססו את הצילינדר והמנעול בשמן ייעודי. בכל פעם שאתם חשים שהמנעול חורק או קצת מזייף. 
  • שמירה על הניקיון- אם חזרתם מבילוי בים, נקו את המפתח עם מברשת או מים זורמים. 
  • בדיקה שגרתית -אם הדלת שלכם משתייכת לסוג הפלדלת הישנה, כזאת שהבריח נכנס לרצפה, וודאו שהחורים נקיים כדי למנוע מצבים בהם הדלת עלולה להיתקע.

מחיר מנעולן בירושלים תלפיות?

ברוב המקרים עבודת המנעולנים תהיה מורכבת משני חלקים – עלות החלקים והעבודה עצמה.

  • החלפת מנעול- המחיר המדויק ייקבע לפי סוג הדלת. החלפת מנעול בדלתות פנימיות תעלה בין 250 ל 350 ₪ אם מדובר בדלת פלדלת המחיר יהיה בין 450 ל 550 ₪. 
  • החלפת צילינדר- גם פה המחיר ישתנה לפי סוג הצילינדר הנדרש. בדלתות פנימיות המחיר יהיה בין 300 ל350 ₪ המחיר להחלפת צילינדר בדלתות כניסה הוא בין 400 ל 700 ₪, תלוי בסוג הצילינדר. 
  • אם אתם זקוקים רק לשירותי פריצת דלת ללא שימוש בחלקים חדשים המחיר ינוע בין 250 ל 300 ₪  אל תבנו על זה כי ברוב המקרים תאלצו להחליף מנעול או צילינדר. 

בכל מקרה שבו נתקעתם מחוץ לבית, אחנו נשמח לסייע. חברתינו מתמחה בפריצת מנעולים במקצועיות ולא גרימת נזק. אנחנו עומדים לרשותכם בכל עת 24 שעות ביממה.