החלפת מנעול פלדלת בירושלים

דלתות, אנחנו משתמשים בהן באופן יומיומי, הן חוצצות בין פנים הבית שלנו לעולם שבחוץ ומקנות לנו תחושת בטחון והגנה כאשר אנחנו נועלים אותן בסוף היום. מדי כמה שנים המנעול של הדלת מתעייף, נשחק וכבר לא עובד כבעבר, כנראה שזה הזמן להחליף אותו. אל תתמהמהו עד לרגע שבו הוא כבר לא יעבוד. כדי להעשיר לכם את הידע, הבאנו את כל מה שאתם צריכים על החלפת מנעול פלדלת בירושלים. 

הצילינדר הוא הלב של הדלת שלכם וכמו בגוף האדם, אם הלב לא עובד לא נוכל לחיות חיים תקינים. כך גם בדלתות, תפקיד הצילינדר הוא להניע את הבריחים ובכך לנעול את הדלת כך שלא תוכל להיפתח, צילינדר תקול לא יאפשר לדלת לעבוד בצורה טובה.

החלפת מנעול פלדלת בירושלים היא בין הפעולות הנפוצות ביותר בתחום המנעולנים, החלפת צילינדר היא פעולה יחסית פשוטה אולם ביצוע חובבני עלול לגרום לדלת לנזק שיעלה לכם הרבה כסף. אנחנו ממליצים להיעזר באיש מקצוע מוסמך ובעל תעודת יושר מהמשטרה זאת על מנת להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר.

באילו מקרים תדרשו להחליף מנעול פלדלת בירושלים?

  • איבדתם את המפתח, כן כן זה קורה לכולם. 
  • מנגנון המנעול נשחק ואינו עושה את עבודתו נאמנה.
  • ניסיתם לפתוח את הדלת בחוזקה והמפתח נשבר בתוך הצילינדר.

האם נוכל לעשות זאת לבד?

שאלה זו עולה לא מעט פעמים, באופן עקרוני כן, אתם יכולים לעשות זאת לבד אם יש לכם ידיים טובות, כלי עבודה מתאימים ומעט ניסיון. עם זאת מחובתנו לומר שסביר להניח שתעשו זאת בשיטת ניסוי וטעיה מאחר ואינכם מיומנים בתחום. ובמקרה של מנעולי פלדלת לעיתים זה גם יכול לעלות לכם ביוקר אם עשיתם יותר נזק מתועלת ולכן בסופו של דבר אנחנו ממליצים לכם להיעזר באיש שמקצוע שיעשה את העבודה עבורכם במהירות ובצורה בטוחה.

החלפת מנעול פלדלת בירושלים, כמה זה יעלה לכם?

ברוב המקרים החלפת מנעול פלדלת תתבצע בקלות וללא שימוש במכשור מתקדם, מסיבה זו טווח המחירים אינו גבוהה והוא מתאים לכל כיס.

ניתן לומר שהחלפת מנעול פלדלת תעלה לכם בין 200 ל 400 ₪ בממוצע. טווח המחירים הינו משוער, המחיר המדויק יקבע לפי סוג המנעול והצילינדר, מורכבות העבודה, הזמן שבו קראתם לאיש המקצוע וכמובן וותק איכות העבודה.

אמינות זה כל הסיפור

  • חברת מנעולנים איכותית תהיה זמינה לשירותכם 24 שעות ביממה.
  • במצב חירום תקבלו שירות מהיר שיחלץ לכם את המצב.
  • לאחר החלפת מנעול פלדלת בירושלים ייתנו לכם בין 4 ל 5 מפתחות. 

 אם נתקעתם מחוץ לדלת ללא מפתח, או שאתם פשוט אחראיים ומחליפים את המנעול בזמן אנחנו כאן לרשותכם.

חברתינו מתמחה בהחלפת מנעולים וצילינדרים, עם צוות מוסמך מיומן ואדיב אנחנו נגיע עד לפתח ביתכם ונעניק לכם שירות איכותי, התקשרו כבר עכשיו.